Chicas de rbd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chicas de rbd

Yo digo R,tu dices BD..RBD RBD!!!
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 My life....is a drag...

Go down 
3 posters
АуторПорука
*Micy*95*
Admin
Admin
*Micy*95*


Број порука : 297
Registration date : 26.03.2008

My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1Wed Jun 11, 2008 4:33 pm

moj zivot se sastoji od:
odem u skolu
puno se nerviram u skoli
dodjem kuci
slusam moju mamu kako mi se dere na uvo
UCIM!!! UCIM!!! UCIM!!!
UCIM!!! UCIM!!! UCIM!!!
UCIM!!! UCIM!!! UCIM!!!
posle duuugog UCENJA!!! odem da spavam oko 12...

hahaha

uglavnom u mom zivotu se mnogo nerviram oko drustva( zbog sitnica) ali neke stvari i nisu sitnice!
u poslednje vreme rintam da bi popravila ocene, ali posto sam sad sve popravila i bicu odlicna( za divno cudo!) nema mi briga...osim moje dve " druarice" ....kada ovo navodim samo mislim na jednu koja mi nije drugarica....
Назад на врх Go down
KacaColucci_AnahiGiovanna
Moderator
Moderator
KacaColucci_AnahiGiovanna


Број порука : 168
Age : 27
Registration date : 08.06.2008

My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: Re: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1Thu Jun 12, 2008 6:10 pm

pa tebe bar ne terorise celo odeljenje.
Назад на врх Go down
Mia96*Admin*
Admin
Admin
Mia96*Admin*


Број порука : 543
Age : 29
Registration date : 23.03.2008

My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: Re: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1Thu Jun 12, 2008 9:18 pm

pa zapravo terorise je.....tesko je prihvataju.......
Назад на врх Go down
https://blablabla.forumsc.net
*Micy*95*
Admin
Admin
*Micy*95*


Број порука : 297
Registration date : 26.03.2008

My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: Re: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1Thu Jun 12, 2008 11:05 pm

daj budalo jedna!!!!!!!!!!!! jes ti normalna?!?! Danijela , sta ti to pricas?????
Назад на врх Go down
*Micy*95*
Admin
Admin
*Micy*95*


Број порука : 297
Registration date : 26.03.2008

My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: Re: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1Thu Jun 12, 2008 11:33 pm

danas sam se pomirila s drugaricom...kupila gomilu odece...hehehe....I KAD SAM SE VRACALA S PRIREDBE ISPAO MI JE MOBILNI IZ DORBICE DOK SAM BILA DALEKO OD MOJE ZGRADE PA SAM SE SLOGIRALA KAD SAM VIDELA DA MI GA NEMA...CELU KUCU SAM PREVRNULA I POSLE SAM GA NASLA U TRAVI KAKO JE SAV MOKAR OD KISE!!! JOS MI JE FALILO DA OPET IZGUBIM TEL I DA NE DOBIJEM NOVI!!!
Назад на врх Go down
KacaColucci_AnahiGiovanna
Moderator
Moderator
KacaColucci_AnahiGiovanna


Број порука : 168
Age : 27
Registration date : 08.06.2008

My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: Re: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1Fri Jun 13, 2008 7:32 am

*Micy*95* ::
danas sam se pomirila s drugaricom...kupila gomilu odece...hehehe....I KAD SAM SE VRACALA S PRIREDBE ISPAO MI JE MOBILNI IZ DORBICE DOK SAM BILA DALEKO OD MOJE ZGRADE PA SAM SE SLOGIRALA KAD SAM VIDELA DA MI GA NEMA...CELU KUCU SAM PREVRNULA I POSLE SAM GA NASLA U TRAVI KAKO JE SAV MOKAR OD KISE!!! JOS MI JE FALILO DA OPET IZGUBIM TEL I DA NE DOBIJEM NOVI!!!

meni pricas?ja sam juce isla u cvecaru.i zamolim tatu da mi drzi naocare.kupim cvece i on posle skrene kuci a ja u skolu.negde na maturi ja vidim da mi nema naocara pole toga sva uplakana zbog kraja,trcim u cvecaru!nisu tamo!htela sam d padnem!neverovatno je da sam ja do sad izgubila 2 para naocara!!!n kraju iduci kuci se setim,i pitam tatu porukom kad rece da su kod njega ja sam se toliko naljutila na sebe.maltene sam sama sebi nabila brigu da sam izgubila svoje gucci naocare!
Назад на врх Go down
*Micy*95*
Admin
Admin
*Micy*95*


Број порука : 297
Registration date : 26.03.2008

My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: Re: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1Fri Jun 13, 2008 1:34 pm

ok...ali to napisi u svoj dnevnik....hehehe...
Назад на врх Go down
KacaColucci_AnahiGiovanna
Moderator
Moderator
KacaColucci_AnahiGiovanna


Број порука : 168
Age : 27
Registration date : 08.06.2008

My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: Re: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1Fri Jun 13, 2008 3:45 pm

ok,sorry
Назад на врх Go down
Sponsored content





My life....is a drag... Empty
ПорукаНаслов: Re: My life....is a drag...   My life....is a drag... Icon_minitime1

Назад на врх Go down
 
My life....is a drag...
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Chicas de rbd :: Zanimljivosti i zabava :: Dnevnik-
Скочи на: